Kurumsal

1986 yılında VE Hotels Gölbaşı ile kapılarını açan otel zincirimiz zaman içerisinde her konsepte uygun konaklama, organizasyon ve tatil anlayışı ile otel sayısını genişleterek hizmet vermeye devam etmektedir.

Şehir otelciliği ile Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan otellerimiz, konaklamanın yanı sıra kahvaltı, yemek, toplantı, seminer, kokteyl, nişan ve düğün gibi özel günlerinizi de sizinle paylaşmak ve sizlere eşsiz deneyimler yaşatmak üzere hizmetinizdedir.

Yaz turizmine katkı sağlayan otelimiz VE Hotels Ayvalık deniz tatilinizi ayrıcalıklı yaşayarak, deniz ve havuzun birleşme noktasında, hamam, sauna, buhar odası, SPA merkezi hizmetini bir arada sunmakta, toplantı, seminer ve özel organizasyonlarınız için üst düzeyde hizmet vermektedir.

Erzurum’da bulunan otelimiz VE Hotels Palandöken özellikle kış turizmi ile otellerimiz bünyesine katılmış olup, Palandöken dağının en yüksek noktasındaki otel olma özelliği ve muhteşem manzarası ile kış tatiliniz için unutulmaz anlarınıza ortak olmaktadır. 

Tarihin derinlerinden bugünlere korunan taş yapılarda, tarih kokan ve kültür turizmi ile bünyemize katılan VE Hotels Şanlıurfa’da, şehrin güzellikleri ile iç içe tatil yapma fırsatı ve tarihe tanıklık ederek konaklarken, günümüz modernliği ile birleşen mutfağımızda değişik damak tatları deneyimlemeniz için hizmetinizdedir.